Apie mus

WALTER KOMPRESSORTECHNIK – tai tarptautinė pramonės įmonių grupė. Jau virš 30 metų užsiimame naujoviškų įrenginių, susijusių su suslėgto oro panaudojimu, gamyba ir pardavimu. Per šį laiką turėjome galimybę pažinti Jūsų poreikius ir tobulinti mūsų įrenginius taip, kad jie patenkintų keliamus lūkesčius. Mūsų siūlomi produktai priklauso labiausiai patikimiausiems ir inovatyviausiems rinkoje, tai garantuoja eksploatavimo ilgaamžiškumą ir aukštus gaminamo oro parametrus.

Tai, kas mus išskiria nuo kitų žinomų tiekėjų – kiekvieną savo klientą laikome partneriu. Abipusiai partnerystės santykiai yra grindžiami kvalifikuotu įrenginių aptarnavimu po jų pardavimo ir nuolatiniu siekiu sumažinti mūsų įrenginių eksploatavimo kaštus.

Mūsų inžinierių misija yra naujoviškų ir patikimų įrengimų pristatymas, kurie pagal galimybes nesudarytų didelių eksploatavimo kaštų, tokiu būdu leidžiantys nuolat gerinti mūsų klientų konkurencingumą, kas savo ruožtu skatina jų vystymąsi ir augimą kartu su mumis.

Bendrovė WALTER KOMPRESSORTECHNIK savo klientams garantuoja pilną ir kvalifikuotą tiek pavienių įrenginių, tiek kompleksinių pneumatinių sistemų, realizuojamų „iki rakto“, aptarnavimą pardavimo bei serviso laikotarpiu.

Maloniai kviečiame apsilankyti vienintelėje autorizuotoje  WALTER KOMPRESSORTECHNIK atstovybėje Lietuvoje, arba skambinkite mums ir mūsų komanda patenkins visus Jūsų poreikius, susijusius su suslėgto oro ūkiu.