78% oro, kuriuo kvėpuojame, yra azotas - inertinės dujos, dažniausiai naudojamos įvairiose pramonės šakose, pvz., kaip apsauginė atmosfera. Dėl didelio azoto kiekio jį lengva atskirti nuo suslėgto oro naudojant anglies molekulinio sieto (CMS) pagrindu pagamintus slėgio svyravimo (PSA) generatorius. Kiekvienas prietaisas susideda iš dviejų kolonų, užpildytų sankaupa, kuri sugeria deguonį iš suslėgto oro srauto, palikdama jame azoto daleles. Kai vienoje kolonoje sustabdomas deguonis iš kitos kolonos, regeneracijos procesas pašalina jį į aplinką.

„Walter“ generatoriai ypač tinka gauti azotui, kurio grynumas yra nuo 95 iki 99,999%, o turimi prietaisai siūlo azoto srautą nuo 0,2 iki 2500 m3/val., o slėgį - nuo 4 iki 10 barų. Pažymėtina labai turtinga pagrindinė kiekvieno generatoriaus įranga, kurią, be kita ko, sudaro filtrų sistema, aktyviosios anglies kolonėlė arba azoto buferinis bakas, PLC valdiklis su jutikliniu ekranu. Papildoma įranga taip pat yra turtinga, galima pasirinkti deguonies jutiklį, azoto srauto matuoklį ir rasos taško jutiklį.

Generatorius yra puiki alternatyva daug brangesniems azoto šaltiniams, tokiems kaip suslėgtų dujų balionai ar kriogeniniai rezervuarai. Dėl mažų azoto gamybos vietoje sąnaudų investicinės išlaidos atsiperka per 12–24 sistemos naudojimo mėnesius. Dėl galimybės pastatyti visą azoto gamybos stotį konteineryje, įrenginys neturi užimti vertingos vietos gamybos įmonėje.

 

  • Generator azotu Walter
  • Generator_azotu_Walter_N2
  • Generator_azotu_w_zabudowie_kontenerowej
  • Rysunek generatora azotu Walter