WALTER KOMPRESSORTECHNIK

SRAIGTINIŲ KOMPRESORIŲ 5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMA

 

TAIKOMA VISAM ĮRENGIMUI BE JOKIŲ IŠIMČIŲ.

5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMA taikoma visam įrenginiui be jokių išimčių, suteikdama mūsų klientams ramybę ir tikrumą dėl mūsų gaminių kokybės.

 

IŠSAMI INFORMACIJA APIE 5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMĄ:

Garantuojame, kad visam kompresoriui, įskaitant kiekvieną komponentą, taikomas 5-erių metų laikotarpis nuo pirkimo datos.

Iškilus bet kokiam gedimui ar techninei problemai, susijusiai su mūsų kompresoriumi, mes atliekame remontą arba pakeitimą be papildomų išlaidų.

Mūsų klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi atsakyti į kilančius klausimus dėl eksploatavimo ir techninės priežiūros.

 

5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMOS NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

5-erių metų GARANTIJOS PROGRAMOS naudojimo sąlyga yra reguliarios patikros pagal vartotojo vadove nurodytą grafiką. Šie patikrinimai yra labai svarbūs siekiant išlaikyti kompresoriaus efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

 

KAIP NAUDOTIS 5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMA.

Jei jums reikia pasinaudoti 5-erių metų GARANTIJOS PROGRAMA, pateikite užklausą naudodami svetainėje esančią aptarnavimo užklausos formą arba telefonu. Mūsų darbuotojai pasistengs kuo greičiau išspręsti bet kokią problemą.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMA galioja nuo pirkimo datos.

5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMA perleidžiama kitam pirkėjui, jei kompresorius parduodamas garantiniu laikotarpiu.

 

PASITIKĖJIMAS

Esame įsitikinę, kad mūsų kompresoriai ilgus metus teiks jums patikimumą ir pasitenkinimą. Dėkojame, kad pasitikite ir pasirinkote mūsų gaminius.

PAGAL 5-ERIŲ METŲ GARANTIJOS PROGRAMĄ ILGESIO REMONTO METU NEMOKAMAI SUTEIKIAME PAKAITINIUS KOMPRESORIUS