Auditas

Auditas yra daugiau nei tik suspausto oro suvartojimo matavimas. Tinkamai atlikta montavimo patikra leidžia nustatyti faktines oro gamybos, apdorojimo ir paskirstymo išlaidas. Profesionalios duomenų analizės dėka savo klientams galime parodyti skaičiais, kur ir kiek pinigų jie sutaupys ir kokių veiksmų imtis, kad būtų pasiektas užsibrėžtas tikslas.
Turima įranga leidžia nustatyti:-oro suvartojimo kiekis ir pobūdis,


-kiek energijos suvartoja kompresoriai ir sausintuvai,
- oro gamybos efektyvumą,
- slėgio kritimai ant filtrų ir sausintuvų,
- kiek energijos išeikvojama dėl nesandarių instaliacijų,
- slėgio kritimas skirstymo sistemoje,
- oro kokybė įleidimo taškuose,
- darbinio slėgio diapazonas ir minimalus reikalingas tinklo slėgis,
- oro nesandarumo vieta (paviršius nuo 0,1 mm²),
- kiek energijos bus galima sutaupyti po sistemos modernizavimo,
-kokia įrenginio konfigūracija bus optimali, kad įrenginys veiktų efektyviai,
-kiek šilumos galima atgauti patalpų šildymui ir/arba karštam vandieniui ruošti.

Suspausto oro sistemos optimizavimas taip pat apima jos naudojimo racionalizavimą. Oras dažnai yra eikvojamas, todėl kiekvienas auditas prasideda nuo prietaisų, kurie naudoja orą.

Nesandarumai.
Kompresoriai dirba tam, kad papildyti oro nuostolius instaliacinėje sistemoje. Kuo mažiau oro nutekės iš sistemos, tuo mažiau energijos sunaudos kompresoriai. Daugelyje įrenginių pašalinus nuotėkius sutaupoma iki 30 % energijos! Sumažinus tinklo slėgį 1 baru, oro sąnaudos sumažėja 13%, o kompresoriaus energijos sąnaudos sumažėja 7%. Auditas yra vertingos žinios, leidžiančios sumažinti nuostolius, susijusius su nereikalingu energijos vartojimu.

Analizė. 
Auditas – tik taupymo kelio pradžia, tačiau yra būtinas, norint jų pasiekti. Kaip mūsų darbų santrauką, klientas gauna paruoštą remonto darbų projektą. Tai įmanoma, nes rezultatams analizuoti naudojama moderni programinė įranga. Jos pagrindu kuriamos visos detalės modernizuotos sistemos veikimo ir prognozuojamo elektros energijos taupymo tyrimai ir modeliavimai.

Šilumos atgavimas. 
Mūsų supratimu, energijos taupymas taip pat reiškia maksimalų „atliekamos šilumos“ panaudojimą, susidarantį veikiant kiekvienam kompresoriui. Šimtai klientų jau sužinojo, kad įrengę šilumos rekuperavimo įrenginius gali išjungti arba apriboti savo katilinių darbą. Šios sistemos montavimą galima atlikti bet kuriam kompresoriui. Klientui tai reiškia galimybę išlaikyti maždaug 70-95% kompresorių suvartojamos energijos gamykloje.